آموزش چسباندن استیکر کارت

آموزش چسباندن استیکر کارت

امروزه استفاده از استیکر کارت اعتباری رواج پیدا کرده است.دیگر طرح های یکنواخت و قدیمی کارت های بانکی ،کارت اتوبوس و مترو جای خود را به طرح های زیبا و جذاب این استیکر ها داده اند.اگر شما هم از طرح های قدیمی و خسته کننده کارت های خود کلافه شده اید،چاره کار “برچسب کارت” است.

برچسب یا استیکر کارت اعتباری، یک لایه کاغذی و محافظ است که روی انواع کارت های اعتباری اعم از کارت بانکی،کارت مترو،کارت اتوبوس و… قابل نصب و استفاده می‌باشد.با توجه به اینکه طرح ها و نقوش روی کارت های اعتباری بعد از مدتی از بین رفته و یا کم رنگ می‌شوند،این برچسب ها می‌توانند جایگزین مناسبی برای طرح های رنگ و رو رفته ی کارت های شما باشند !

پوشاندن شماره کارت,مخفی کردن CVV2, مخفی کردن تاریخ انقضای کارت و… از دیگر مزایای استفاده از استیکر کارت است.

تغییر طرح کارت های بانکی

طرح های رنگ و رو رفته کارت های اعتباری می توانند ناخوشایند باشند. این طرح های بی روح و کسل کننده میتوانند روی روحیات ما تاثیرات منفی بگذارند. تغییر این طرح ها به عکس و یا موضوعی که مورد علاقه ماست می تواند امید را در زندگی مان به وجود آورد. علاوه بر آن، با دیدن مداوم طرح و یا عکسی که به آن علاقه داریم، احساس خوشایندی خواهیم داشت.

اما مشکلی که گاهی برخی از افراد بعد از تهیه استیکر کارت با آن سر و کار دارند، نحوه چسباندن این برچسب ها بر روی کارت های بانکی و یا اعتباری است.

آموزش چسباندن استیکر روی کارت بانکی

چسباندن استیکر روی کارت بانکی فرایند سخت و پیچیده ای نیست؛ تنها به اندکی دقت و تمرکز برای این کار لازم است. برای اینکه به بهترین شکل استیکر را روی کارت خود بچسبانید بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید :

1 - سطح کارت را تمیز کنید

سطح کارت را تمیز کنید

2 - لایه پشت برچسب را بکنید

لایه پشت برچسب را بکنید

3 - لبه ها را تنظیم کنید

4 - با دقت بچسبانید

با این روش به سادگی می توانید استیکر را روی کارت های خود بچسبانید.مراحل انجام این فرآیند را می توانید در ویدیو زیر مشاهده نمایید :

همانطور که مشاهده کردید، چسباندن و نصب استیکر و برچسب روی کارت های اعتباری کار ساده ای است. تنها لازم است استیکر هایی تهیه کنید که چسبندگی خوب و دوام بالایی داشته باشند. تمامی برچسب های موجود در تی کی آرت روی بهترین متریال تولید و چاپ می‌شوند که علاوه بر ضد آب بودن،ماندگاری بالایی دارند و به هیچ عنوان کنده و یا پاره نمی‌شوند و تغییر رنگ نمیدهند.

یک پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *