TKArtStickers

استیکر کارت تی کی آرت،موجود در تمامی فروشگاه ها

چرا استیکر کارت ؟

امروزه استفاده از استیکر کارت اعتباری رواج پیدا کرده است.دیگر طرح های یکنواخت و قدیمی کارت های بانکی ،کارت اتوبوس و مترو جای خود را به طرح های زیبا و جذاب این استیکر ها داده اند.اگر شما هم از طرح های قدیمی و خسته کننده کارت های خود کلافه شده اید،چاره کار “برچسب کارت” است.

“استیکر کارت بانکی” محبوب ترین محصول فروشگاه تی کی آرت این ماموریت را دارد تا زیبایی و متفاوت بودن را به زندگی شما وارد کند. شما با داشتن این محصول همانند قبل و بدون مشکل می توانید از دستگاه های خودپرداز و POS استفاده کنید.یک بار امتحان کردن آن لذت بینهایتش را به شما منتقل می کند.

خرید حضوری استیکر کارت

هم اکنون شما میتوانید استیکرکارت های فروشگاه تی کی آرت را با تنوع بی نظیر در طرح و نقش،از تمامی لوازم التحریر ها ،فروشگاه های فرهنگی و سوپرمارکت های معتبر سراسر گرگان تهیه نمایید.

به زودی این امکان برای تمامی هم میهنان عزیز فراهم میشود تا این محصول بی نظیر را از نزدیک ترین فروشگاه به خود تهیه نمایند !

اعطای نمایندگی فروش تی کی آرت

فروشگاه تی کی آرت با هدف ساده سازی فرایند خرید “برچسب کارت” اقدام به اعطای نمایندگی و عاملیت فروش به سراسر کشور می نماید.از تمامی علاقه مندان به فروش این محصول دعوت می‌شود تا با مراجعه به این لینک ،نسبت به اخذ نمایندگی و فروش “استیکر کارت بانکی” اقدام نمایند.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *