StickerBlog

برچسب کارت چیست؟

برچسب یا استیکر کارت اعتباری،یک لایه کاغذی و محافظ است که روی انواع کارت های اعتباری اعم از کارت بانکی،کارت مترو،کارت اتوبوس و… قابل نصب و استفاده می‌باشد.با توجه به اینکه طرح ها و نقوش روی کارت های اعتباری بعد از مدتی از بین رفته و یا کم رنگ میشوند،این برچسب ها میتوانند جایگزین مناسبی برای طرح های رنگ و رو رفته ی کارت های شما باشند !

استیکر کارت

تمامی برچسب های موجود در فروشگاه تی کی آرت روی بهترین متریال موجود در بازار طراحی و چاپ میشوند.باتوجه به اینکه در دوران کرونا ضدعفونی کردن کارت ها به خصوص کارت های بانکی رواج پیداکرده اند،این برچسب ها با قبلیت ضد آبی خود مانع از آسیب دیدن کارت های شما میشوند.
همچنین به دلیل برش دقیق و ضخامت کم،هیچگونه مشکلی هنگام استفاده در دستگاه های ATM و POS برای شما ایجاد نخواهد شد.پوشاندن شماره کارت,مخفی کردن CVV2, مخفی کردن تاریخ انتقضای کارت و… از دیگر مزایای استفاده از استیکر کارت است.

انواع استیکر کارت

به طور معمول برچسب های کارت در دو مدل برش خورده و یکدست ارائه میشوند.در مدل های برش خورده یک تکه از وسط استیکر جدا میشود تا شماره کارت و سایر اطلاعات قابل رویت باشد؛اما در مدل یکدست،همانطور که از نامش پیداست،هیچ برشی در میانه برچسب وجود ندارد و به طور کامل روی کارت شما را پوشش میدهد.

نکته قابل توجه بین این دو مدل از استیکر ها این است که امکان پاره شدن و از بین رفتن استیکر های برش خورده بسیار زیاد است؛بنابراین تمامی استیکر های فروشگاه TK Art به صورت یکدست و بدون برش میانی تولید و عرضه میشوند تا بهترین کیفیت و کارایی خود را داشته باشند.

خرید استیکر کارت

در حال حاضر فروشگاه های محدودی این محصول جذاب را ارائه میدهند.نکته قابل توجه برای خرید برچسب کارت اعتباری،توجه به کیفیت مناسب کاغذ و چاپ،ماندگاری،ضدآب بودن و از همه مهم تر،قیمت مناسب است.

همانطور که در این مقاله به این موضوع اشاره کردیم،تمامی برچسب های موجود در تی کی آرت روی بهترین کاغذ ها تولید و چاپ می‌شوند که علاوه بر ضد آب بودن،ماندگاری بالایی دارند و به هیچ عنوان کنده و یا پاره نمیشوند و تغییر رنگ نمیدهند.

برای بررسی و خرید طرح های متنوع و جذاب موجود در فروشگاه،تنها کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید !

استیکر کارت

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *