valentine

بهترین هدیه ولنتاین

روز ولنتاین، که همچنین با نام روز عشق یا روز عشاق‌ نیز شناخته می‌شود، در فرهنگ مسیحی سده‌های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود. این مناسبت هر سال در روز ۱۴ فوریه برگزار می‌شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، بازمی‌گردد. روز والنتین برگرفته از سنن روم باستان و مسیحیت می‌باشد. این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می‌شود.

 

ولنتاین روز مهر و محبت عاشقان است. روزی است که می‌توان بی منت به یکدیگر مهر ورزید و از بودن در کنار هم لذت برد.ولنتاین روز عشق که زوج های جوان در شب ولنتاین خاطره های خوشی با هم دارند در ایران مصادف با روز 25 بهمن ماه است. دونفره ها در شب ولنتاین بیرون می روند، برای هم کادو می خرند و کلی خاطره می سازند. 

اما بزرگترین مشکل روز ولنتاین تهیه کادوی آن است.بسیاری از افراد همیشه سردرگم تهیه کادو برای همسر خود هستند؛کادویی خاص که سال های سال به یادگار بماند و نشانه عشق و محبت آنان باشد.

کادوی های شخصی و سفارشی موجود در TK Art هدیه ای خاص و به یادماندنی برای عشق شماست.به کمک TK Art دیگر نگران سوپرایز کردن عشق خود نباشید.این کار را به ما بسپارید زیرا این کار تخصص ماست.

همین حالا وارد بخش فروشگاه ما شده و هدیه ولنتاینتان را سفارش دهید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *