حل مشکل احراز هویت

حل مشکل احراز هویت در صرافی ها

حل مشکل احراز هویت مسئله ای است که امروزه گریبانگیر تریدر های ایرانی شده است. این روز ها به دلیل تحریم ها، کاربران ایرانی نمی توانند در بسیاری از صرافی ها و سایت های خارجی فعالیت داشته باشند. تحریم موضوع تازه ای نیست و سالیان سال است که کشور ایران و برخی کشور های دیگر توسط آمریکا و قدرت های بزرگ مورد تحریم قرار گرفته اند. بااین‌حال روش‌های مختلفی برای دورزدن این تحریم وجود دارد که به بررسی آن می‌پردازیم.

احراز هویت به چه معناست و چه مزایایی دارد؟

یکی از مشکلاتی که افراد ساکن در ایران برای ثبت‌نام در صرافی ها و بروکر های خارجی دارند، وریفای یا احراز هویت است. پس از ساخت اکانت در این سایت ها، وریفای‌کردن آن باید انجام شود. احراز هویت به دلایل مختلفی مهم است، به‌عنوان‌مثال با وریفای‌کردن اکانت خود در صورت بلاک شدن می‌توانید به‌حساب خود دسترسی داشته باشید و ارز برداشت کنید. هم چنین درصورتی‌که اکانت شما وریفای شده باشد، افزایش سقف برداشت روزانه و ماهانه را در پی خواهد داشت.

از دیگر مزایای وریفای‌کردن اکانت در صرافی همچون بایننس، شرکت در لانچ پول‌های این صرافی است. این مورد تنها در صرافی بایننس وجود دارد و صرافی‌های مشابه این نوع خدمات را ارائه نمی­دهند؛ بنابراین برای استفاده از این موقعیت سودمند، نیاز است که اکانت خود را احراز هویت کنیم.

نکات مهم هنگام احراز هویت

قبل و بعد از احراز هویت باید به نکات مهمی توجه داشته باشیم و به برخی توصیه‌ها عمل کنیم. در صورت عدم توجه به این نکات، حتی در صورت احراز هویت نیز امکان بلاک شدن اکانت وجود دارد.

  • به‌هیچ‌وجه با مشخصات ایرانی اعم از کارت ملی، پاسپورت و … احراز هویت انجام ندهید.
  • اکانت‌های مسدود شده را به‌هیچ‌عنوان احراز هویت نکنید.
  • از آی پی کشورهای تحریم شده استفاده نشود.
  • برای تغییر مشخصات وریفای خود در صرافی بایننس، تنها با پشتیبانی بایننس در تماس باشید.

 

حل مشکل احراز هویت

چه مدت طول می کشد تا احراز هویت تأیید شود؟

به طور معمول، روند تأیید کمتر از ۱ ساعت طول می کشد. با این حال، تأیید خودکار به سرویس های امنیتی شخص ثالث متکی است، بنابراین ممکن است در زمان اوج مصرف ۳۶ ساعت یا بیشتر طول بکشد.

آموزش احراز هویت بایننس برای ایرانیان

برای انجام احراز هویت بایننس متأسفانه کاربران ایرانی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند با مدارک شناسایی خود این کار را انجام دهند. پس اگر شما هم می‌خواهید احراز هویت بایننس را انجام دهید باید مدارک شناسایی یک کشور دیگر را در اختیار داشته باشید.برای بررسی و خرید آی دی کارت کشور های مختلف می توانید از اینجا اقدام کنید.

پس از اینکه خیالتان از بابت مدارک مورد نیاز احراز هویت بایننس راحت شد، به سراغ سایت بایننس بروید و مراحل ثبت نام و احراز هویت را با دقت فراوان انجام دهید، چونکه آی پی شما شناسایی می‌شود باید ابتدا به وسیله یک وی پی ان آدرس خود را به کشور مربوط به مدارک جعلی خود تغییر دهید.

یعنی اگر مدارک شما به عنوان مثال برای کشور امارات بود باید از آدرس کشور امارات استفاده کنید. بعد از تغییر آی پی حال به سایت رسمی بایننس رفته و همانند تصویر زیر بر روی آیکون مشخص شده در سمت چپ و بالای سایت کلیک کنید و در کشوی باز شده بر روی گزینه دوم یعنی Identification کلیک کنید.

آموزش احراز هویت بایننس برای ایرانیان

حل مشکل احراز هویت با آی دی کارت

مجموعه تی کی آرت شرایطی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است که بتوانند در صرافی های خارجی به راحتی فعالیت کنند. شما میتوانید با اسم و مشخصات و عکس خود آیدی کارت فیزیکی برای احراز هویت در صرافی ها و بروکر های خارجی سفارش دهید.

برای تهیه آی دی کارت کشور های اروپایی و کشور هایی که در لیست تحریم های بین المللی نیستند کافی است از طریق دکمه روبه‌رو اقدام نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *