where

چگونه سفارش دهیم،از طریق سایت یا شبکه های اجتماعی؟

به لطف تیم بزرگ و فعال فروشگاه TK Art شما عزیزان هیچ محدودیتی در ثبت سفارش ندارید و می توانید سفارش خود را به هر صورتی که تمایل دارید ثبت نمایید.امکان ثبت سفارش از طریق سایت،تلگرام،واتساپ و دایرکت اینستاگرام برای شما عزیزان فراهم شده است،اما بهتر است به چند نکته قابل توجه اشاره کنیم تا با بهترین روش ثبت سفارش آشنا شوید.

متاسفانه هنگام ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام،کیفیت آن به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند و باعث افت کیفیت کار میشود.برای همین ما همیشه از مشتریان خود میخواهیم تا برای ثبت سفارش محصولاتی که نیازمند ارسال عکس می باشد،از طریق دیگر پلتفرم ها اقدام نمایند.

ارسال عکس به صورت فایل در تلگرام و یا واتساپ باعث می شود کیفیت عکس ثابت بماند و محصولی با کیفیت تولید شود،اما متاسفانه فیلترینگ تلگرام باعث شده است تا تعداد کاربران آن کاهش یابد؛در حالی که ارسال عکس به صورت فایل در واتساپ هم کیفیت آن را کاهش نمیدهد و همچنین به علت در دسترس بودن این شبکه اجتماعی،مشتریان بیشتری از این طریق سفارش خود را ثبت می نمایند.

ثبت سفارش از طریق سایت آسان ترین و بهترین روش ثبت سفارش می باشد؛چرا که شما در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید میتوانید محصولات را مشاهده کنید،آنها را با هم مقایسه کنید و به راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

آپلود عکس در هنگام ثبت سفارش در سایت باعث می شود تا کیفیت آن ثابت بماند و هیچ افتی نداشته باشد.همچنین پرداخت از طریق درگاه امن بانکی این امکان را برای شما فراهم میکند تا با خیالی آسوده اقدام به پرداخت نمایید.

بعد از ثبت،سفارش شما توسط همکاران ما بررسی می شود و اگر نیاز به اصلاح و یا تغییر عکس بود به شما اطلاع می دهند.

پس از ثبت سفارش در سایت فاکتور سفارش خود را به صورت ایمیل دریافت می کنید و می توانید به راحتی سفارش خود را پیگیری نمایید.

در نتیجه :

  • امکان ثبت سفارش از طریق تمامی شبکه های اجتماعی و سایت فراهم می باشد.
  • بهتراست برای خرید محصولاتی که نیازمند ارسال عکس از طرف شما میباشد،از طریق سایر پلتفرم ها به جز اینستاگرام اقدام نمایید.
  • بهترین و ساده ترین روش ثبت سفارش از طریق سایت می باشد.

امیدواریم بتوانیم با بهبود خدمات رسانی به شما عزیزان،هرچه بیشتر رضایت شما را بدست آوریم.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *