چگونه طرح کارت بانکی خود را تغییر دهیم ؟

چگونه طرح کارت بانکی خود را تغییر دهیم ؟

این روزها طرح های نقش بسته بر روی کارت های بانکی آنچنان دلربا نیستند. طرح های بی روح و کسل کننده ای که روی این کارت ها چاپ می شوند، میتوانند روی روحیات ما تاثیرات نامناسبی بگذارند. از طرفی با تغییر این طرح ها میتوان خلاقیت و شادابی را به خود و دیگران هدیه کرد. در این مقاله قصد داریم روشی ساده اما کاربردی برای تغییر طرح کارت بانکی و یا هر کارت اعتباری به طرح مورد علاقه تان را آموزش دهیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

تغییر طرح کارت اعتباری چه مزیتی دارد ؟

همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره کردیم، طرح های رنگ و رو رفته کارت های اعتباری می توانند ناخوشایند باشند. این طرح های بی روح و کسل کننده میتوانند روی روحیات ما تاثیرات منفی بگذارند. تغییر این طرح ها به عکس و یا موضوعی که مورد علاقه ماست می تواند امید را در زندگی مان به وجود آورد. علاوه بر آن، با دیدن مداوم طرح و یا عکسی که به آن علاقه داریم، احساس خوشایندی خواهیم داشت.

اما چگونه می‌توان این طرح ها را تغییر داد؟ مطمئنا بانک ها و یا مراکز صادر کننده این کارت ها هیچ اقدامی برای این امر نخواهند کرد.

استیکر کارت، روشی ساده برای تغییر طرح کارت هایتان

امروزه استفاده از استیکر کارت اعتباری رواج پیدا کرده است.دیگر طرح های یکنواخت و قدیمی کارت های بانکی ،کارت اتوبوس و مترو جای خود را به طرح های زیبا و جذاب این استیکر ها داده اند.اگر شما هم از طرح های قدیمی و خسته کننده کارت های خود کلافه شده اید،چاره کار “برچسب کارت” است.

برچسب یا استیکر کارت اعتباری، یک لایه کاغذی و محافظ است که روی انواع کارت های اعتباری اعم از کارت بانکی،کارت مترو،کارت اتوبوس و… قابل نصب و استفاده می‌باشد.با توجه به اینکه طرح ها و نقوش روی کارت های اعتباری بعد از مدتی از بین رفته و یا کم رنگ می‌شوند،این برچسب ها می‌توانند جایگزین مناسبی برای طرح های رنگ و رو رفته ی کارت های شما باشند !

پوشاندن شماره کارت,مخفی کردن CVV2, مخفی کردن تاریخ انقضای کارت و… از دیگر مزایای استفاده از استیکر کارت است.

استیکر کارت برای چه کسانی مناسب است ؟

استیکر کارت بانکی یا کارت مترو برای استفاده همه افراد مناسب است. شاید به کارت بانکی یا مترو خود زیاد اهمیت ندهیم ، ولی با چسباندن استیکر به کارت خودمان می‌توانیم اخلاقیات و ذهنیت خود را نمایش دهیم. این نوع خلاقیت می‌تواند برای افراد زیادی مورد توجه قرار بگیرد .برای مثال اگر شما هم علاقه مند به طرح های فانتزی هستید،با انتخاب استیکر کارت سلیقه و علایق خود را به دیگران نشان می‌دهید.همچنین دیدن مداوم چیز هایی که دوستشان داریم باعث افزایش انگیزه و اراده ما میشود.

استیکر های کارت قابل نصب بر روی تمامی کارت های بانکی،کارت اتوبوس،کارت مترو و… می‌باشند و بدون مشکل در دستگاه های ATM و POS قابل استفاده اند. همچنین امکان چاپ عکس و یا طرح دلخواه و شخصی شما بر روی این استیکر ها فراهم می‌باشد.

از کجا استیکر کارت بخریم ؟

در حال حاضر فروشگاه های محدودی این محصول جذاب را ارائه می‌دهند.نکته قابل توجه برای خرید برچسب کارت اعتباری،توجه به کیفیت مناسب کاغذ و چاپ،ماندگاری،ضدآب بودن و از همه مهم تر،قیمت مناسب است.

همانطور که در این مقاله به این موضوع اشاره کردیم،تمامی برچسب های موجود در تی کی آرت روی بهترین کاغذ ها تولید و چاپ می‌شوند که علاوه بر ضد آب بودن،ماندگاری بالایی دارند و به هیچ عنوان کنده و یا پاره نمی‌شوند و تغییر رنگ نمیدهند.

برای بررسی و خرید طرح های متنوع و جذاب استیکر کارت موجود در فروشگاه، تنها کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید !

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *